Szanowni Państwo,

Nasza firma działa w następujących zakresach:

1) SZKÓŁKA BYLIN I KRZEWINEK

Mamy przyjemność zaoferować Państwu materiał roślinny hodowany w szkółce naszej firmy. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat. Posiadamy zezwolenie na eksport i import roślinnego materiału ogrodniczego (drzewa, krzewy, nasiona, cebule), urządzeń i maszyn ogrodniczych.

Szkółka jest zlokalizowana w surowym górskim klimacie, co nie jest bez wpływu na kondycję i trwałość roślin. Rośliny hodowane są w podłożach odpowiadającym poszczególnym gatunkom. Podłoża te całkowicie eliminują konieczność nawożenia chemicznego.

Poszukiwane gatunki rozmnażamy w długich seriach. Możliwość ich zakupu trwa cały sezon, od wiosny do jesieni. Większość materiału oferujemy w doniczkach standardowych typu p9 ale również produkujemy materiał w dużych doniczkach np. juki, trawy, hosty (w zależności od wymagań danego gatunku).

Wykaz gatunków dostępnych w sprzedaży podajemy w aktualizowanej na bieżąco ofercie. Przy zakupie roślin w dużych doniczkach istnieje możliwość negocjacji cen. Firma ma możliwość dostarczania większej ilości materiału własnym transportem. Pracujemy w sezonie (m-ce III - XI) od godz. 7:00 do 19:00 oprócz niedziel i świąt. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Życzymy udanych transakcji!!!

2) URZĄDZANIE I UTRZYMYWANIE ZIELENI

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim stażem. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych, sprawdzonych fachowców, odpornych na trudy i niewygody w zawodzie terenowym. Posiadamy duże moce wykonawcze. Świadczymy usługi kompleksowe, począwszy od projektowania, poprzez przygotowanie terenu (odgruzowanie, nawiezienie właściwego humusu, niwelacja itp.) po dobór materiału roślinnego (drzewa, krzewy, byliny). Posiadamy również ekipę pielęgnacyjną zajmującą się utrzymaniem terenów zielonych.

Wykonujemy kompleksy wodne (stawy, kaskady, lustra wodne), niekonwencjonalne aleje spacerowe, kąty rekreacyjne, rzeźby i meble ogrodowe, samoczynne nawadnianie ogrodu systemem GARDENA- mechaniczne i elektroniczne, podświetlenia ogrodu we współpracy z podwykonawcą. Współpracujemy również ze sprawdzonymi rzemieślnikami z dziedziny brukarstwa i ogrodzeń. Posiadamy profesjonalny sprzęt do niwelacji i spiętrzeń terenu oraz wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny do posadawiania głazów a także transport ciężarowy.

Z jednakowym pietyzmem podchodzimy do małych ogródków przydomowych jak i do dużych realizacji terenów zielonych. Na całość materiału roślinnego i urządzeń zainstalowanych przez naszą firmę udzielamy 100% gwarancji. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług od marca do grudnia. Pracujemy w systemie wielogodzinnym oprócz niedziel i świąt.